Vrabotuvanje.com - Возач - Територија на Р.Македонија - ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

  • ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ Тетово

Компанијата ИНТЕГРАЛ дооел од Скопје, со дејност на работење продажба и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, објавува оглас за следната работна озиција:

 
ВОЗАЧ 1 (еден) извршител
За реон Скопје и територија на Македонија

 
 
Потребни услови и квалификации:
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Минимум средна стручна спрема
  • Организаторски способности, способни за самостојна и работа во тим
  • Работно искуство во дејноста ќе се смета за предност
  • За територија на Скопје и Македонија, со реонско место на живеење Скопје
  • Плата нето износ 24.000-30.000 денари
 

Апликациите за работното место со вклучена биографија да се испратат преку полето Брза Апликација заклучно со 29.05.2023 година, нагласено за која позиција се конкурира.

Само кандидатите селектирани во потесен избор ќе бидат повикани на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде