Vrabotuvanje.com - Оператори во Call Center - Скопје - ЊУ ЕЈЏ КОМПАНИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во Call Center

Скопје

Рок за пријавување:

 

NEW AGE ГО ПРОШИРУВА ТИМОТ

Оператори во Call Center за поддршка на корисници

 

Потребни познавања:

 • Комуникација со клиенти на Facebook и Instagram
 • Комуникација со клиенти на телефон
 • Познавање на основни работи во табели на Word,Exel и Google Drive.

Профил на личност:

 • Oрганизирана и одговорна
 • Комуникативна личност која лесно се изразува
 • Позитивна
 • Упорна
 • Пријателски расположена со клиентите.

Што ќе ви понуди вам:

 • Почетна плата 24.000 денари + бонуси
 • Работно време: 5 дена од понеделник до петок ( 40 рабони часа)
 • Слободни викенди и секој државен празник
 • Големи индивидуални и колективни бонуси
 • Пријатна и позитивна работна средина
 • Можност за огромен и брз напредок.
 • Високо вреднување на вашиот труд.

Ако мислиш дека ги поседуваш овие карактеристики,сакаш и веруваш дека можиш да го подобриш нашиот тим, ние од се срце би сакале да те запознаеме и заедно да градиме уште подобра бизнис приказна.

Твоето  “CV”  во пакет со мотивационо писмо  испрати го преку Брзата Апликација најкасно до 06.06.2023 година, и биди дел од големото семејство на New Age.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде