Vrabotuvanje.com - Конфекциски работници (шивачи, пеглачи, кројачи) - Скопје - ОКИТЕКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Конфекциски работници (шивачи, пеглачи, кројачи)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОКИТЕКС ДОО

Компанија ОКИТЕКС Доо Скопје има потреба од

Конфекциски работници 
(шивачи, пеглачи и кројачи)


Потребни квалификации:

  • Со и без работно искуство

Ние нудиме:

  • Исплата на К-15
  • Обезбеден доручек на сметка на компанијата
  • Работно време од 07-15 h
  • Континуирана работа во сигурна и безбедна работна средина
  • Можност за професионален развој и кариерно напредувањеДоколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето 
преку полето брза апликација.

Контакт : 02/3296-235 и 072/806-096

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде