Vrabotuvanje.com - Recruitment & Employer Branding Team - Територија на Р. Северна Македонија - ЛИДЛ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Recruitment & Employer Branding Team

Територија на Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

  • ЛИДЛ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје

 ​​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде