Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


ЕЛС ВРАБОТУВА!!!

ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење поштенски услуги.
Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени.

Имаме потреба од проширување на нашиот тим, и тоа вработување на кандидат за работна позиција:

АДМИНИСТРАТОР

Го прошируваме тимот и за таа цел имаме потреба од колега во тимот на администратори
Искуство во работата ќе биде предност при изборот на соодветниот кандидат

Доколку имате ентузијазам и сакате да работите во динамична и позитивна околина со одлични услови за работа ги очекуваме вашите апликации преку полето Брза Апликација.
 

ТИМОТ НА ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде