Vrabotuvanje.com - Медицинска сестра - Скопје - Промедика Офталмологија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицинска сестра

Скопје

Рок за пријавување:

 • Промедика Офталмологија

Имаме потреба од

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

Потребни квалификации:

 • Завршено ССС/ВСС
 • Работа со компјутери, Word, Excel
 • Претходно искуство на иста или слична позиција во областа на офталмологијата ке се смета за предност

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок

Ние нудиме:

 • Плата 30.000 денари
 • На определено работно време

Ве охрабруваме Вашата Професионална биографија да ја испратите преку полето “Брза Апликација”!
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде