Vrabotuvanje.com - Шивачки и Бригадирка на шивачки - Охрид - HOVERCRAFT ADRIA DOO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шивачки и Бригадирка на шивачки

Охрид

Рок за пријавување:

 • HOVERCRAFT ADRIA DOO

HOVERCRAFT ADRIA DOO (www.hovercraft.si) е меѓународна иновативна компанија за производство и услуги, која се занимава првенствено со производство на производи на надувување. Компанијата е специјализирани за производство на конструкции со двојни ѕидови на надувување од CSM, гума и ПВЦ; заради рекламирање, цивилна заштита и спасување, наутика и спорт.
Во нашата производствена единица во Охрид:

Шивачки

НУДИМЕ:

 • Основна почетна нето плата од 30.000 денари
 • Годишен регрес од 30.000 денари
 • Работно време од понеделник до петок само прва смена
 • Бонуси за остварени таргети
 • Можност за напредување

РАБОТНИ ОБВРСКИ:

 • Работа на целосно автоматска, нова машина за шиење

БАРАМЕ:

 • Амбициозни, личности со желба за напредок и учење
 • Претходно работно искуство - ќе биде предност

Бригадирка на шивачки

НУДИМЕ:

 • Основна почетна нето плата од 42.000 денари
 • Годишен регрес од 30.000 денари
 • Работно време од понеделник до петок само прва смена
 • Бонуси за остварени таргети
 • Можност за напредување

РАБОТНИ ОБВРСКИ:

 • Формирање и водење на тим од шивачки
 • Организација на работен процес

БАРАМЕ:

 • Амбициозни, личности со желба за напредок и учење
 • Претходно работно искуство - ќе биде предност
 

Доколку сте еден од потенцијалните кандидати, Ве молиме покажете интерес преку Брзата Апликација и ќе бидете веднаш исконтактирани, или пак јавете се на 071390185.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде