Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје - Скопје - МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

ПРОДАВАЧ
Реон: Скопје

 

​Потребни квалификации:

 • ССС/ ВСС
 • Продажба и комуникација со клиенти
 • Предност би имале машински инженери на смер моторни возила
 • Возачка дозвола

Личен профил:

 • Вредна, одговорна личност
 • Лојалност, енергичност и самоиницијативност
 • Способна за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа под притисок

Нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Можност за напредување во зависност од постигнувањата.

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде