Vrabotuvanje.com - Операторки - Скопје - Скопје - ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Операторки - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје

WIN SLOT CASINO има потреба од следната работна позиција Операторки
РЕОН: Скопје

Потребни квалификации:

  • Mинимум средна стручна подоготвка
  • Со или без претходно работно искуство
  • Познавање на англиски јазик – основно ниво
  • Познавање на компјутерско работење

Вештини и способности:

  • Организирани, одговорни личности
  • Професионален однос 
  • Деловна етика
  • Љубезност, комуникативност, посветеност

Ние нудиме:

  • Почетна месечна плата во висина од 30.000 денари + БОНУСИ

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации Ве охрабруваме да се пријавите преку полето
​Брза Апликација

 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде