Vrabotuvanje.com - Работник во перална (м/ж) - Скопје - ЛОНДИВА ДООЕЛ ИЛИНДЕН
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во перална (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛОНДИВА ДООЕЛ ИЛИНДЕН

ЛОНДИВА ДООЕЛ - ИЛИНДЕН
Ул.„7“ Бр. 46 – Илинден

Работник во перална (м/ж) - 3 Извршители

Првично со Договор за вработување на определено време на до 3 месеци, со можност за продолжување

Краток опис на потребни услови, работни задачи и способности/вештини за работното место

Услови:

  • Завршено средно образование
  • Претходно искуство на исто или слично работно место ќе се смета за предност
  • Препорака од претходни работодавачи – по можност

Опис на работните обврски:

  • Сортирање на веш
  • Полнење и празнење на машините за перење веш
  • Регулирање и контрола на програми за перење на веш
  • Извршување на други работни задачи по налог и насоки од Раководителот

Способности и вештини:

  • Висока работна етика, способност за тимска и самостојна работа, лојалност и грижа за работната средина, одговорност и посветеност кон работата и средствата ставени во функција на работните задачи, педантност, одлични организациски способности и менаџирање со време. со желба за напредување и усовршување.

Работа во две смени.

Работното место е во Населба Илинден.

Вашата биографија (CV) можете да ја  пратите електронски преку Брзата Апликација со назнака - Оглас за Работник во перална во ЛОНДИВА ДООЕЛ – ИЛИНДЕН.

За подетални информации во врска со огласот на тел.број 070/34 34 72

Оддел за Човечки ресурси 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде