Vrabotuvanje.com - Персонал во слаткарница - Скопје - ДЕЛИЦИА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал во слаткарница

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕЛИЦИА ДООЕЛ
  • Адреса: ул.Финска бр.185 Г.Баба, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.delicia.mk

 

Делициа e слаткарница која се изгради во препознатлив бренд како резултат на долгогодишен труд кој секојдневно го вложува нашиот тим. Делициа има потреба од ПЕРСОНАЛ ВО СЛАТКАРНИЦА и тоа:

ПОМОШНИК СЛАТКАР (1 МАШКО И 1 ЖЕНСКО ЛИЦЕ)
СЛАТКАР - МАЈСТОР ЗА СЛАДОЛЕД
СЛАТКАР (ОДДЕЛ ТОРТИ)
СЛАТКАР (ОДДЕЛ КОЛАЧИ)
СЛАТКАР (ОДДЕЛ ДЕКОРАЦИЈА)

Локација: Скопје

 

 Општи информации во врска со отворените позиции:

  • Работата се врши во нашиот погон во нас. Ченто/Маџари на ул. Финска бр 185
  • Две смени (од 06 до 14ч - прва смена и од 14 до 21ч - втора смена).
  • Постои можност за поинаков договор зависно од работните обврски кои би биле договорени.
  • Платата е предмет на заеднички договор 

 

 


 

Доколку сте заинтересирани за работната позиција Ве молиме пополнете ја апликацијата.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде