Vrabotuvanje.com - Хигиеничар (ка) - Скопје - Меѓународни училишта Нова
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар (ка)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Меѓународни училишта Нова
 
 

NOVA International School
Оглас за вработување на хигиеничар(ка)
 
 

Работни задолженија:

 • Дневно одржување, чистење и дезинфекција на училишниот кампус,
 • Подготовка на простории за предавање, состаноци, конференции и настани,
 • Поддршка на останатиот персонал во реализирање на целите на училиштето.

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование,
 • Препорачливо е претходно работно искуство како хигиеничар.

Работни услови:

 • Полно работно време,
 • Работа во смени,
 • Почетен договор на определено време со можност за продолжување.
   

Заинтересираните кандидати треба да ги поднесат следниве документи: кратка биографија, сертификат за завршено средно образование, други релевантни сертификати. Документите треба да се испратат по електронски пат преку Брзата Апликација, најдоцна до 12.06.2023 година. Избраните кандидати ќе бидат известени и поканети на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде