Vrabotuvanje.com - Референт за документација во склад за нафтени деривати - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за документација во склад за нафтени деривати

Скопје

Рок за пријавување:

 • Gulf Oil

 
Поради понатамошен развој и зголемен обем на работата во Компанијата, објавуваме оглас за:
РЕФЕРЕНТ ЗА ДОКУМЕНТАЦИЈА во склад за нафтени деривати - Скопје 
 

Основни одговорности и задачи:
 • Изготвување на документација за прием и издавање на нафта и нафтени деривати во складот; 
 • Водење на евиденција и изготвување на извештаи;
 • Врши примопредавање на смени; 
 
Потребни квалификации:
 • Познавање на работа со компјутери и софтверски програми;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
 • Подготвеност за работа во смени;

Личен профил:
 • Одговорна и организирана личност;
 • Лојалност и професионален пристап кон работата;
 • Иницијативност и посветеност;
 • Колегијалност и работа во тим.

 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде