Vrabotuvanje.com - Внатрешен контролор (Обезбедување) - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Внатрешен контролор (Обезбедување)

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
 

Казино Фламинго Скопје има потреба од 

Внатрешен контролор (Обезбедување)

 

Услови за извршување на работните задачи:

 • Степен на образование: Средно
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Познавање на странски јазици:Задоволително познавање на англиски јазик, а познавање на албански и турски јазик ќе се смета за предност
 • Работа со компјутери: Познавање на основни програми на Microsoft office

 

Потребни вештини:

 • Тимско работење
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност кон работата
 • Љубезност и позитивен став

 

 • Обезбедено оброк и пијалоци
 • Почетни месечни примања помеѓу 30.000 - 33.000 денари
 • Можност за напредок


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде