Vrabotuvanje.com - Вработување во гранд казино Адмирал - Скопје - Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во гранд казино Адмирал

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје

Друштвото за трговија и услуги „АДМИРАЛ КАЗИНО МК“ ДОО Скопје е нов правен субјект во Македонскиот деловен свет, кој е дел од големото NOVOMATIC семејство, лидер во индустријата за игри на среќа и забавни игри. Со огромна чест и задоволство ВЕ ИНФОРМИРАМЕ дека во блиска иднина ќе го лансираме нашиот нов проект „GRAND CASINO  ADMIRAL“, со локација во познатиот хотел Limak Skopje Luxury Hotel, во кое ќе се приредуваат посебни игри на среќа во казино со жива игра.  
 

ЗА ТАА ЦЕЛ РАСПИШУВАМЕ ОГЛАС ЗА ПОВЕЌЕ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ И ТОА:

Pit boss ;
Dealer (croupier); 
Inspektor ;
Slot attendant ;
Slot Supervizor ;
Рецепција ;
ПР - Маркетинг ;
Хигиеничар ;
Лица за работа во бар ;
Лица за работа во благајна.
 
 

Бараме:

 • Минимум завршено ССС ;
 • Познавање на Англиски јазик (познавање и на друг странски јазик ќе се смета за предност) ;
 • Познавање на работа со компјутер ;
 • Со или без работно искуство ;
 • Флексибилност и проактивност ;
 • Друштвеност, комуникативност и позитивен став ;
 • Самоиницијативност во секојдневаната работа и способност за тимска работа.

Нудиме:

 • Професионална обука ;
 • Можност за остварување на конкурентна месечна плата ;
 • Редовни примања ;
 • Бонуси ;
 • Платени ноќни, прекувремени часови, празници и работа во недела ;
 • Подароци и стимулации ;
 • Брза и динамична работа ;
 • Можност за професионално усовршување и напредување ;
 • Тим билдинг.
 

Доколку сте амбициозна личност која смета дека одлично ќе се вклопи во некоја од горенаведените работни позиции, која сака да расте и да се развива заедно со нас, Ве покануваме и охрабруваме да аплицирате преку полето Брза Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде