Vrabotuvanje.com - Фармацевт - Скопје - Приватна здравствена установа-аптека ИНТЕГРАЛ ФАРМ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Приватна здравствена установа-аптека ИНТЕГРАЛ ФАРМ Скопје

ПЗУ аптека Интеграл Фарм од Скопје,  има потреба од проширување на својот тим и објавува оглас за следната работна позиција :

 
ФАРМАЦЕВТ
 
 

Потребни услови и квалификации:

  • ВСС соодветна за позицијата за која се аплицира
  • Лиценца – стручен испит за работа во дејноста
  • Работно искуство во дејноста не е задолжително, но  ќе се смета за предност

Посакувани вештини и способности:

  • Способност за тимска работа
  • Способност за работа во динамична средина
  • Висока организираност, одговорност и адаптибилност
Нудиме пријатна и динамична работна средина, со одлични услови за работа и  можност за секојдневен напредок.
 
 

Апликациите за работното место со вклучена биографија да се испратат преку полето Брза Апликација заклучно со 29.09.2023 година, нагласено за која позиција се конкурира.

Само кандидатите селектирани во потесен избор ќе бидат повикани на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде