Vrabotuvanje.com - Technical assistance development in the field od confection (f/m/d) - Германија - ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Technical assistance development in the field od confection (f/m/d)

Германија

Рок за пријавување:

  • ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ
  • Адреса: ТИРЗ бр.15, Илинден, 1041 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде