Vrabotuvanje.com - Школа за дилери - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Школа за дилери

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
 

КАЗИНО ФЛАМИНГО СКОПЈЕ ОРГАНИЗИРА

ШКОЛА ЗА  ДИЛЕРИ

Школата е платена (20.200 ден) од страна на фирмата која трае 3 месеци со вклучен оброк.


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде