Vrabotuvanje.com - Хигиеничар (м/ж) - Скопје - ММ Хоспитал Хигиена
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

ММ Хоспитал Хигиена има потреба од следната работна позиција:

ХигиеничарИ (м/ж)

 

Опис на работата:

  • Лице одговорно за професионално одржување на хигиена согласно болнички хигиенски протоколи и процеси за приватни и државни здравствени установи
  • Работа во прва и втора смена

Потребни квалификации:

  • Завршено основно или средно образование
  • Пожелно/предност претходно работно искуство во одржување на хигиена

Ние нудиме:

  • Работа на неопределено време
  • Работа во приватни и државни здравствени установи за професионално одржување на хигиена согласно болнички хигиенски протоколи и процеси
  • Плата од 22.000  до 25.000 денари
     

Доколку сметате дека се пронаоѓате во горенаведените карактеристики, доставете ги Вашите апликации со праќање на Ваш контакт телефон или CV-a преку полето Брза Апликација.
 

За повеќе информации можете да не контактирате на телефон:  02/3246 925
Благодариме на Вашиот интерес да бидете дел од нашиот тим за професионални одржување на хигиената во нашите здравствени установи.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде