Vrabotuvanje.com - Персонал за работа во магацин - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

За потребите на Веро супермаркетите во Скопје потребен е:

ПЕРСОНАЛ ЗА РАБОТА ВО МАГАЦИН


Потребни квалификации:

  • Минимум ССС;
  • Комуникативна, динамична и ведра личност
  • Познавање на Англиски јазик (ќе се смета за предност)


Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто 

Сите заинтересирани кандидати да достават кратка биографија на: Веропулос ДООЕЛ бул. Кочо Рацин бр.1, 1000 Скопје, или преку полето Брза Апликација.


Огласот трае до пополнување на работните места

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде