Vrabotuvanje.com - Персонал за продажба во оддел свежо овошје и зеленчук - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за продажба во оддел свежо овошје и зеленчук

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

За потребите на Веро супермаркетите во Скопје потребен е:

ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАЖБА ВО ОДДЕЛ СВЕЖО ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК


Потребни квалификации:

  • Минимум ССС;
  • Комуникативна, динамична и ведра личност
  • Познавање на Англиски јазик (ќе се смета за предност)

Работно време е во две смени, 40 часа неделно.

Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто.

Превозот е организиран и е на товар на работодавачот.

Сите заинтересирани кандидати да достават кратка биографија на: Веропулос ДООЕЛ бул. Кочо Рацин бр.1, 1000 Скопје, или преку полето Брза Апликација.


Огласот трае до пополнување на работните места.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде