Vrabotuvanje.com - Продажен асистент - Скопје (Diamond Shopping Mall) - Скопје - СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент - Скопје (Diamond Shopping Mall)

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ


 

Спорт Висион  има потреба од професионални, комуникативни и креативни

луѓе кои сакаат да станат дел од меѓународна компанија која нуди континуиран развој и унапредување. Објавуваме оглас за вработување на 

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ - Скопје (Diamond Shopping Mall)

Доколку сте:
 • Енергични
 • Комуникативни
 • Лојални
 • Амбициозни
 • Љубопитни
 
Услови:
 • ССС/ВСС
 • Со или без работно искуство
 • Англиски јазик – мин. А1 ниво
 • Познавање на MS Office пакет
 
Нудиме:
 • Основна плата + бонуси
 • Полно работно време
 • Тимска работа
 • Професионален развој, континуирани обуки и напредок
 • Бенефиции при купување
 
Работни задачи:
 • Услуга на потрошувачи во продажен салон
 • Прием и изложување на роба според стандардите на компанијата
 • Организација и средување на магацински простор
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање

Ако се препознавате во бараниот профил, ја очекуваме Вашата апликација, CV и мотивационо писмо испратете ја преку полето Брза Апликација до 05.10.2023 година со назнака “Продажен асистент -  Diamond Shopping Mall”.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде