Vrabotuvanje.com - Фризерки (м/ж) - Скопје - БИ-ЈУ МЛ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИ-ЈУ МЛ ДООЕЛ

Фризерско студио Be You, со локација во ТЦ Бисер, Аеродром има потреба од следната работна позиција:

фризер/ки 


Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Потребно е претходно работно искуство, со познавање на работата 
  • Фризерски услуги – самостојна квалитетна услуга се смета за предност​


Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни, енергични и педантни
  • Позитивен став


​Ние нудиме:

  • Одлични месечни примања
  • Бонуси, бенефиции и стимулации по договор
  • Работно време по 8 часа
 

Сите заинтересирани кандати може да се пријават преку полето "Брза Апликација"

Контакт тел.: 078/413-443

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде