Vrabotuvanje.com - Оператер за уплатно место - Струга - Струга - Mozzart
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператер за уплатно место - Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • Mozzart

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде