Vrabotuvanje.com - Работник за одржување на апарати под притисок - котлар - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за одржување на апарати под притисок - котлар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕКАБЕСКО АД


 

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на своите цели објавува оглас за следнава работна позиција:

РАБОТНИК ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА АПАРАТИ ПОД ПРИТИСОК – КОТЛАР
( 1 ИЗВРШИТЕЛ )


Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • Средна стручна подготовка машински смер (термоенергетска насока ќе се смета за предност)
 • Со работно искуство од минимум 2 години.


Работни услови:

 • Работниот однос се склучува на определено време 6 месеци (со можност за продолжување)
 • Нето плата од 30.000,00 денари
 • Обезбеден е топол оброк и превоз
 • Работата е организирана во две смени
 • Неделното работно време изнесувува 40 часа


Напомена:

 • Изборот на кандидатите ќе се изврши во рок од 10 дена по истекот на рокот за пријавување
 • Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите
 • Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација
 • Апликациите да се достават заклучно со 11.10.2023 година
   

Пекабеско АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде