Vrabotuvanje.com - Оператори - Гостивар - Гостивар - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори - Гостивар

Гостивар

Рок за пријавување:

  • Златна Копачка - Еден

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа во обложувалници. Љубителите на спортот и пасионираните обложувачи ги опслужуваат одлично обучени соработници во повеќе области. 

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.


За своите потреби Златна Копачка го објавува следниот оглас за работно место:

ОПЕРАТОРИ - ГОСТИВАР

Потребни квалификации:

  • Основно познавање на компјутери,
  • Подготвеност за работа во ноќна смена,
  • Завршено средно образование,
  • Со или без работно искуство,
  • Познавање од областа на спортот е пожелно.

Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност,
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите,
  • Самоиницијативност и посветеност на работа.
 
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА , Ве очекуваме!

Друштво за промет и услуги Златна Копачка – Еден ДОО Скопје со седиште на бул.Борис Трајковски бр. 198, води посебна грижа за заштита и доверливост на вашите личните податоци.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде