Vrabotuvanje.com - Готвач - Скопје - БУЕНОС ДИАС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • БУЕНОС ДИАСБидете дел од новата приказна во градот – микс од состојки со врвен квалитет, хармонична атмосфера и пријатен амбиент. Доколку сакате да бидете дел од неа, Ве очекуваме!

Отворена е следната работна позиција:


ГОТВАЧ/КА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено образование во областа на угостителството ќе се смета за предност
 • Поседување на соодветно работно искуство
 • Високо ниво на креативност

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска и самостојна работа

НИЕ НУДИМЕ:

 • Редовни месечни примања
 • Одлични услови за работа
 • Позитивна работна атмосфера
 • Платата може да прогресира согласно перформансите и позитивните резултати во извршувањето на работните обврски

ЗАСЛЕДЕТЕ НЕ ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ!

https://www.instagram.com/buenosdias.macedonia/

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде