Vrabotuvanje.com - Контролор - Скопје - БРАТСТВО ИНОХ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БРАТСТВО ИНОХ ДОО

 

Индустријата за метални производи "Братство Инох" се вбројува во редот на најреномираните компании за изработка на садови за домаќинство. Производството на садови за готвење е најстарата дејност на Братство, a истовремено и најпрепознатливата. Од 2010 година, компанијата со нова, трансформирана, приватна структура на капиталот  го започнува својот раст и диверзификација на дејности.

Братство Инох ДОО подружница Скопје има потреба од работник за следново работно место:

КОНТРОЛОР
 

потребни квалификации:

 

  • Потребно образование : ВСС/ ССС Предност со техничко образование
  • Останати услови : познавање на работа на MS Office, познавање на Англиски јазик

работни задачи:

 

  • Изготвува цртежи,
  • Води евиденција на деловите кои се обработуваат,
  • Врши контрола на готов производ,
  • Води евиденција на лоши и добри парчиња,
  • Изготвува извештај за работа.


Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да ги испратите Вашата биографија и писмо за мотивација преку полето Брза Апликација.

Веб страна: http://www.bratstvoinox.com.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде