Vrabotuvanje.com - Моделар / Шивачки - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Моделар / Шивачки

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕЛЕНА ЛУКА

елена лука вработува!!! за потребите на нашето ателје во скопје вработуваме:
1. моделар
2. шивачки

Потребни квалификации:

  • Соодветно образование;
  • Високо развиено чувство за естетика;
  • Добри организациски, аналитички и интерперсонални вештини;
  • Подготвеност за тимска работа;
  • Искуство;

Доколку посакувате да бидете дел од нашето семејство, креативни, полни со енергија и желба за работа, испратете го вашето CV заедно со фотографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде