Vrabotuvanje.com - Такси возач - Скопје - АР ТАКСИ СОЛУЦИОН
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • АР ТАКСИ СОЛУЦИОН

AR Taxi Solution
објавува отворена работна позиција на

ТАКСИ ВОЗАЧ

Работни услови:

  • 8 часа работно време или по договор со кандидатот доколку е флексибилен;
  • Почетна плата 24.000мкд+варијабилен дел зависно месечните остварувања;
  • Почетен договор од 3 месеци;
  • Редовно вработување со платено здравствено и пензиско осигурување.

Доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV,
преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде