Vrabotuvanje.com - Референт за правни работи и усогласување со прописите (Legal & compliance officer) - Скопје - Микрокредитна фондација ХОРИЗОНТИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за правни работи и усогласување со прописите (Legal & compliance officer)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Микрокредитна фондација ХОРИЗОНТИ
  • Адреса: Св. климент Охридски 58Б 2-3/1, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.horizonti.org.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде