Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДОО- ВРАБОТУВА 
КОМЕРЦИЈАЛИСТИ

Го прошируваме тимот и за таа цел имаме потреба од колеги во тимот на комерцијалисти за работа на терен со искуство во комерција.

Доколку имате ентузијазам и сакате да работите во динамична и позитивна околина ви нудиме:
одлични услови за работа
атрактивна плата
можност за напредок
работа со тим
можноста за дополнително платена работа

Доколку ги исполнуваш овие услови, ве очекуваме со вашето CV преку полето Брза Апликација.

ТИМОТ НА ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде