Vrabotuvanje.com - Вработување во Select One - Скопје - SELECT ONE
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Select One

Скопје

Рок за пријавување:

  • SELECT ONE

Вработување во транспортна компанија за Американскиот пазар !
 

​ДИСПЕЧЕРИ за транспортна компанија

 

Сме во потрага по диспечери со минимум 2 месеци искуство во областа на диспечирањето. 

  • Работно време: 14:00 - 22:30
  • Потребно добро познавање на Англиски јазик.

Ако сте способни за тимска работа, одговорни и имате справеност во комуникација со возачите и клиентите, ова може да биде вашата прилика.

Нудиме стабилна и долгорочна работа во динамична област, како и прилагодливо работно околина.

За дополнителни информации, контактирајте не преку Брзата Апликација / 075-842-852

Не пропуштајте ја оваа прилика да се приклучите на нас и да градите успешна кариера во транспортната индустрија! 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде