Vrabotuvanje.com - Помошник магационер - Скопје - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Реномираната фирма ЕУРОГРАНДС, застапник за RAUCH – Bravo сокови, ORANGINA, VODA VRNJCI и GALA VODA објвува оглас за работна позиција

ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Пожелно поседување возачка дозвола Б категорија

Опис на работата:

  • Магацинско работење,
  • Редење на роба во магацин, спремање на истата за дистрибуција
  • Надгледување и водење сметка за магацинот
  • Управување со вилушкар

Ние нудиме:

  • Плата: по договор
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде