Vrabotuvanje.com - Келнер/ки – Шанкер/ки - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ки – Шанкер/ки

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

Компанијата ДЕТОИЛ ДОО БЕНЗИНСКА СТАНИЦА –БИФЕ ДОБРОШАНЕ КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција

КЕЛНЕР/КИ И ШАНКЕР/КИ
Локација: ДЕТОИЛ БЕНЗИНСКА СТАНИЦА -ДОБРОШАНЕ КУМАНОВО
 

Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини: 
  • Средно образование; 
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
  • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer;
  • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност;
 
Одговорности и работни задачи:
  • Услужување на клиентите;
  • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање;
  • Континуирано учење на карактеристики во услугата;
  • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање;
 
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде