Vrabotuvanje.com - Call Оператори & Call Менаџери за препорака и продажба во Call Центар на Македонски јазик - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call Оператори & Call Менаџери за препорака и продажба во Call Центар на Македонски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
  • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

За Резултатот Ние Плаќаме Најмногу!

Предност имаат личности со работно искуство со продажба на суплементи и додатоци во исхрана во Call Centar и оние кои сакаат да го променат својот живот на подобро храбри и подготвени да научат како.

Health Republic е Европски бренд, кој бара амбициозни, одговорни, упорни, комуникативни лица за работа во Call Centar, во областа на телефонска продажба и препорака на додатоци на исхрана.

Call Оператори & Call Менаџери за препорака и продажба во Call Центар на Македонски јазик

 

Ние го бараме токму тоа и:

  • Амбициозни личности кои одлично ја познаваат и разбрале содржината на овој Оглас
  • Амбициозни личности кои сакаат да научат да бидат професионални продавачи и да напредуваат во Кариерата до Менаџер.
  • Да можат да работат во Call Center во Скопје
  • Личности кои сакаат да ги развијат своите комуникaциски, презентациски и продажни вештини и брзо учат ( Со најмодерна Светска обука ( Учебник за Совршена комуникација со секого ) и веќе подготвен материјал по сите Светски стандарди). Нашето искуство во продажбата со големи резултати повеке од 25 години искуство се гарaнција за вашиот успех.

Работни услови:

  • Работно време од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот;
  • Следува интервју и почетна обука со 3 - 5 дневна селекција врз основа на теоретското знаење и практичната подготвеност за учење за примање на работното место
  • По обуката се вработуваат само оние кандидати кои одговараат на барањата на компанијата и кои ќе покажат желба и резултат;
  • Приправнички период ( 1-3 м. ), плата + бонус профит + напредување во кариерата (плата од 24000 до 30000 ден + Бонус Профит+напредување во кариерата).
Кандидатите ќе бидат побарани за Интервју и од исклучителна важност е да добро се познаваат деталите на овој оглас.


 

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде