Vrabotuvanje.com - Референт за продажба и наплата - Тетово - Тетово - НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за продажба и наплата - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде