Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Прилеп - Прилеп - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи - Прилеп

Прилеп

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје

 

ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДОО- ВРАБОТУВА 
Доставувачи - Прилеп
 
Го прошируваме тимот и за таа цел имаме потреба од колеги во тимот на доставувачи на пратки со пожелно искуство за работа за реон: Прилеп
 
Доколку имате ентузијазам и сакате да работите во динамична и позитивна околина ви нудиме:
Одлични услови за работа 
Атрактивна плата 
Можност за напредок
Работа со тим
Можноста за дополнително платена работа

Доколку имате ентузијазам и сакате да работите во динамична и позитивна околина со одлични услови за работа ги очекуваме вашите апликации преку полето Брза Апликација.

Ве очекуваме да се јавите на тел.бр 070/269-177

ТИМОТ НА ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде