Vrabotuvanje.com - Соработници - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
МЕЃУНАРОДНА КОМПАНИЈА РАСПИШУВА ОГЛАС 
за позиција Соработници
 
за во Скопје кои ќе бидат распределени според стандардите на компанијата 
 
Компанијата обезбедува:
обуки за сите позиции
фер, коректна работна атмосфера
можност за напредување
почеток ВЕДНАШ
мотивирачки месечни приходи 
 
Охрабруваме да аплицираат мотивирани и енергични кандидати, кои имаат возило на располагање кое ќе можат да го користат локално (за Скопје),
во текот на обуките и желба за работа со амбиција за напредување.
 
 Аплицирајте со CV преку полето Брза Апликација
Задолжително интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде