Vrabotuvanje.com - Продажен персонал – Карпош, Скопје - Скопје - БАЗАРО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал – Карпош, Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 
 
Bazaro има потреба од следните работни позиции:
 
ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ
Локација: Карпош, Скопје
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со и без работно искуство – предност имаат тие што се со работно искуство
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со компјутер.

Очекувани вештини и способности:

 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Снаодливост со секојдневни предизвици и изнаоѓање на решенија за истите
 • Професионален однос и деловна етика.

Личен профил:

 • Изразени комуникациски способности
 • Љубезност, услужливост
 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска и самостојна работа.

Ние нудиме:

 • 40 работни часа неделно
 • Можност за унапредување 
 • Пријатна работна атмосфера
 • Исплата на К15 и платен годишен одмор
 • Два слободни дена во текот на една недела


Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во BAZARO DOO или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде