Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде