Vrabotuvanje.com - Келнер/ка; Шанкер/ка; Готвач/ка; Помошник готвач/ка - Скопје - Барел Доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ка; Шанкер/ка; Готвач/ка; Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • Барел Доо
 • Адреса: Њуделхиска 13б, 1000 Скопје
 

Келнер/ка; Шанкер/ка; Готвач/ка; Помошник готвач/ка

Потребни квалификации:

 • Пожелно предходно работно искуство на слична или иста позиција
 • Познавање на англиски


Посакувани способности и вештини:

 • Комуникативност, лојалност, чесност, одговорност, самоиницијативност и посветеност во работата
 • Подготовка на пијалоци (кафиња, коктели и други пијалоци) како и послужување на истите
 • Подготовка на храна
 • Послужување на храна
 • Работа со луѓе
 • Позитивен став кон работата и професионален однос


Што нудиме:

 • Работа на неопределено време
 • Одлична плата по договор
 • Работа во смени
 • Кул атмосфера

Доколку ги поседувате горенаведените карактеристики и способности, аплицирајте за оваа позиција преку полето Брза Апликација и бидете дел од нашиот тим!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде