Vrabotuvanje.com - Салатерка - Скопје - Скара Бар
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Скара Бар

СкараБар е првиот отмен ресторан за вистинските мераклии. Гостилницата СкараБар со својата карактеристична национална кујна ве кани да дојдете и уживате во големиот избор на традиционални јадења.

СкараБар ви нуди прекрасен начин да го започнете денот, пријатно да го поминете својот деловен ручек или незаборавно да ја завршите вечерта со жива музика, со мајсторите на прекрасната македонска песна.

Гостилница СкараБар има потреба од:

Салатерка

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Исклучително со претходно работно искуство
 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат како предност
 • Креативност и умешност за декорација
 • Да покаже иницијатива за новитети, да сака да експериментира со храна и нови вкусови

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Смисол за одржување на ред и хигиена
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

Ние нудиме:

 • Почетна плата 40.000 денари
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатна работна атмосфера
 • Работа во смени
   

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ги Вашите пријави преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон: 075/727-110

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде