Vrabotuvanje.com - Продавач на авто делови - Скопје - МАКДЕЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на авто делови

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКДЕЛ ДОО

Макдел д.о.о Увозник и дистрибутер на каросериски авто делови
има потреба од следната работна позиција:

ПРОДАВАЧ НА АВТО ДЕЛОВИ СО ИСКУСТВО

Локација:  Методија Андонов - Ченто 13 населба: Ченто (во кругот на Агросервис)
 

Услови кои треба кандидатот да ги исполни:

  • Минимум 1 година работно искуство во продажба на авто делови 
  • Силна желба за учење да се стане продавач на каросериски авто делови 
  • Добро познавање со работа на компјутер 
  • Добро познавање на MS Office пакет  
  • Изразeна педантност во работа 
  • Изразена прецизност во работа 

Што Ви нуди МакДел:

  • Вработување на неопределено работно време;
  • Платата се пресметува по остварен промет и може да изнесува и повеќе од 60.000,00 денари. 

Во текот на интервјуто ќе добиете дополнителни информации за работата. 

Сите заинтересирани кандидати својата автобиографија (CV) да ja пратат на: rabota@makdel.info 

Кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг на селекција ќе бидат контактирани. 

За дополнителни појаснувања  може да го контактирате менаџерот на Макдел на следниот телефонски број  +38970206442.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде