Vrabotuvanje.com - Рецепционер, гардеробер и бел бој - Гевгелија - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рецепционер, гардеробер и бел бој

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ
 

 КАЗИНО ФЛАМИНГО ХОТЕЛ  ГЕВГЕЛИЈА ИМА ПОТРЕБА ОД :

- РЕЦЕПЦИОНЕР

- ГАРДЕРОБЕР

- БЕЛ БОЈ


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде