Vrabotuvanje.com - Сервисер на електро и пневматски машини и алати - Скопје - SUPERORTHO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер на електро и пневматски машини и алати

Скопје

Рок за пријавување:

ПОРАДИ ЗГОЛЕМЕНИОТ ОБЕМ НА РАБОТМА БОРМАКС СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД МАШКО ЛИЦЕ НА РАБОТНА ПОЗИЦИЈА

СЕРВИСЕР НА ЕЛЕКТРО И ПНЕВМАТСКИ МАШИНИ И АЛАТИ
 

Нудиме:

 • Почетна плата 30.000 денари.
 • Со возачка дозвола Б категорија.
 • Основно познавање англиски јазик.
 • Работно Време од 09-17 часот.
 • Локација Скопје-Карпош.
 • Одлични услови, редовни примања и можност за напредување.

Работни обврски:

 • Испорака, монтажа и инсталација.
 • Сервисирање и одржувањe.
 • Дијагностицирање и решавање на дефекти.
 • Континуирано учење и напредување.
 • Работа на целата територија на Македонија.

Потребни квалификации:

 • Флексибилност и ориентираност кон пронаоѓање на решенија.
 • Познавање на Англиски јазик.
 • Возачка дозвола Б категорија.
 • Развиени комуникациски вештини
 • Одговорност и посветеност на работата.
 • Желба за напредок и градење на кариера.
 • Самоиницијативност.

AПЛИЦИРАЈТЕ!

Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде