Vrabotuvanje.com - Продавачи/ки - Скопје - Тобако Компани Дооел - Градско тобако
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Тобако Компани Дооел - Градско тобако
  • Адреса: Илинденска бр.88 (влез на ЗОО), 1000 Скопје

 

Првиот и најдобар Wine, spirits & cigar shop во Македонија Градско тобако поради отворање на втор објект го проширува својот тим и вработува

ПРОДАВАЧИ/КИ

Нашето и Ваше Градско тобако е претпознатлив симбол на градот Скопје од 2019 година!

Заедно градиме успешна и уникатна приказна, со единствен концепт на мини фри шоп кој работи 24/7!

Ние сме фамилијарна фирма која вработените ги мотивира и вреднува како дел од семејството нудејќи одлични работни услови и атмосфера:


Почетна плата за првиот месец за време на обука 25.000
Празници + 50%
Ноќна смена + 70%
Годишен регрес во износ од 20.000 ден
Флексибилни работни смени
Слободен ден за роденден
Екстра бонус за Велигден, Божиќ и Нова Година
Платата во просек со сите дополнителни плакања изнесува над 30.000 ден

 

Прати ни го твоето CV преку полето Брза Апликација,

јави се на 078/260 834 или контактирај нè преку порака!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде