Vrabotuvanje.com - Супервизор за продажба - Скопје - Скопје - МОНТЕНЕГРО ДОO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор за продажба - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • МОНТЕНЕГРО ДОO
 • Адреса: Илинденска бр.118, 1230 Гостивар
 • Веб страна: http://www.montenegro.mk
Miniso

МОНТЕНЕГРО ДОО
објавува оглас за​:

СУПЕРВИЗОР за продажба
За град Скопје

 

Опис на работното место:

 • Стратегиско координирање и менаџирање на дневните активности на вработените
 • Организација, управување, усовршување и мотивација на вработените, со цел обезбедување на целосна поддршка и квалитетна услуга на купувачите,
 • Имплементација на тековните и идните планови на компанијата и развивање стратегии во согласност со истите,
 • Постојано следење на пазарот и пазарната позиција на компанијата и нејзината конкуренција
 • Контрола на извршувањето на активностите на комерцијалистите и дистрибутерите на терен

Кандидатот треба да ги исполнува следните услови:

 • Минимум 3 години менаџерско работно искуство на истата или на слична позиција
 • Напредно познавање и работа со Microsoft Excel
 • Пожелно познавање на ЦФМА софтвер
 • Мотивација и флексибилност за работа во динамична работна околина и работа во тим
 • Развиени организациски, лидерски, комуникациски и преговарачки вештини
 • Самоиницијативност и лојалност во извршување на работните задачи
 • Способност за развивање иновативни стратегиски решенија за комплексни проблеми и нивно извршување
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
 • Ефикасно управување со времето
 • Висок степен на одговорност

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Можност за постојано надградување и усовршување
 • Тимска работа
 • Пријатна работна атмосфера
 
Доколку ги исполнувате условите и сте мотивирани за работа испратете ваша биографија преку Брзата Апликација со назнака Супервизор-Скопје
 
Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде