Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - ПАЛМА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПАЛМА ДОО

 

 

 

Слаткарница „Палма“ (Аеродром)
има потреба од следните работни позиции

Продажен персонал​

 

Потребни квалификации: 
 • Минимум средно образование;
 • Пожелно е претходно работно искуство на иста или слична позиција;
 • Основно познавање на англиски јазик.
Личен профил: 
 • Вредна и одговорна личност;
 • Ведрост и  комуникативност;
 • Лојалност, флексибилност и енергичност;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Способност за работа во смени;
 • Професионален однос кон работата и клиентите.

   

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде