Vrabotuvanje.com - Агентка за продажба (ж) - полно работно време - Скопје - БЕБЕЛ ТОЈС ЛТД ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агентка за продажба (ж) - полно работно време

Скопје

Рок за пријавување:

 • БЕБЕЛ ТОЈС ЛТД ДООЕЛ Скопје
 • Адреса: Владимир Комаров 1А 3/36, 1000 Skopje
 • Веб страна: https://www.bebelfashion.mk/

Bebel Fashion е млада компанија која се занимава со малопродажба на женска модна облека. За кратко време успеавме да станеме препознатлив бренд на македонскиот пазар и да направиме една од поголемите мрежи на бутици во Скопје. Во моментов имаме 8 продавници во Скопје, со план во наредната година да се прошири нашата продажна мрежа и во други градови во Македонија. Имаме потреба од:

АГЕНТ ЗА ПРОДАЖБА (ж) - Скопје
(полно работно време)


ОПИС НА РАБОТНАТА ПОЗИЦИЈА, ОДОГОВОРНОСТИ И ОВЛАСТУВАЊА:

 • Работа со купувачи
 • Прием на роба
 • Работа на каса
 • Одржување хигиена во малопродажен простор
 • Изложување на роба.

поТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Минимум средно образование
 • Поседување на вештини за продажба
 • Пожелно претходно работно искуство во продажба
 • Способност за индивидуална и тимска работа.

Доколку ги поседувате горенаведените карактеристики и способности, аплицирајте за оваа позиција и бидете дел од нашиот тим.

Вашата биографија (CV) доставете ја електронски преку полето Аплицирај со назнака за кое работно место аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде